компанія «Пласті-Ко»

ТОВ «Пласті-Ко» розпочала свою діяльність у 2006 році.

Ми є заводом-виробником пластикових понтонів і займаємо лідируючу позицію на ринку України.

Якісна продукція, високий рівень послуг, кваліфіковані спеціалісти та сучасні технології – це наші головні принципи у роботі.

Серед клієнтів компанії як великі промислові підприємства, спортивні бази, яхт-клуби та відомі туристичні об'єкти, так і приватні особи.

Як виробник понтонів та понтонних конструкцій ми є постійним партнером найбільших українських спортивних змагань та шоу на воді.

Наші клієнти

Наші пластикові понтони «Sunplast» успішно використовувалися під час проведення Grand Prix of Ukraine – чемпіонату світу «Формула 1» зі швидкісних перегонів на воді, що відбувся в акваторії Київського моря. Понтони компанії "Пласті-Ко" використовувалися на зйомках масштабного музичного шоу талантів "Х-Фактор".

Саме за спеціально змонтованим причалом зіркове журі зробило свої перші кроки до багатомільйонної аудиторії. Популярні ТБ шоу «Зважені та щасливі» та «Останній герой» також задіяли наші пластикові понтони на знімальних майданчиках.

Один із найбільш екстремальних та веселих київських заходів «Red Bull Flugtag» не обійшовся без використання понтонів «Sunplast». Поки учасники змагалися на найдовший проліт над акваторією Дніпра з рампи заввишки 6 метрів, сотні глядачів спостерігали за захоплюючим видовищем, перебуваючи на комфортному та безпечному причалі.

Продаж понтонів від виробника дозволяє нам пропонувати доступні ціни на свої вироби, робити індивідуальні проекти та реалізовувати найсміливіші ідеї наших клієнтів.

Ми знайдемо будь-яке рішення і зробимо все, щоб задовольнити ваш запит.

Якщо ви хочете замовити пластикові понтони для збирання плавучих конструкцій під ключ, звертайтесь до нас і ми зробимо все швидко, професійно та якісно!

є питання?

залиште заявку і менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!