часто задавані питання

Наші понтони надзвичайно стійкі та можуть тримати на плаву навантаження до 400 кг/м2. Безпечне розрахункове навантаження приймається за 250 кг/м2.
Немає проблем, навіть якщо ваш понтон частково ляже на ґрунт. Проте, переконайтеся, що у місці зіткнення з ґрунтом немає гострих предметів.
Наші понтони практично не вимагають обслуговування, не шкодять навколишньому середовищу, мають невелику вагу, довговічні та легко збираються. Крім того, ви можете збільшувати та змінювати конфігурацію вашого причалу з року в рік.
Розмір одного модуля sunplast – 1000×500×400 мм. вага – 11,5 кг. Два модулі утворюють 1 м2. Система v-dock складається з модулів розміром 500х500х320 мм із v-подібним вирізом. Вага модуля – 6,5 кг. Комбінація таких модулів утворює зручний сухий док для катера або гідроцикла.
Істотна перевага пластикових понтонів Sunplast – маленька вага, що забезпечує легкість та простоту складання. Модульні понтони легко вивантажити з автомашини, перенести та зібрати біля води навіть одній людині.

Маса понтона Plastidock, випущеного шляхом ротаційного формування – 130 кг, і для переміщення елемента такого понтону потрібні щонайменше двоє дорослих чоловіків.
Крім звичайного очищення поверхні система практично не вимагає технічного обслуговування. Це дає вам більше часу, щоб насолодитися відпочинком біля води.
Ви можете використовувати доріжку для проходу шириною 1 м, але для більшої стабільності та безпеки ми рекомендуємо ширину від 1,5 м. За рахунок збільшення кількості модулів можна збільшити стабільність понтонної системи у воді. Ви можете додати леєрну огорожу для безпечного переміщення понтоном.
Ми використовуємо тільки європейську первинну сировину, барвники та світлостабілізатори. Кожна партія сировини має усі сертифікати від виробника. На вимогу ми також надаємо сертифікат СЕС та ISO.
Так, але для простоти складання ми рекомендуємо зібрати понтони на березі у секції, а потім, зрушуючи секції у воду, з’єднувати їх.
У понтонів Sunplast оптимальні габарити за співвідношенням навантаження та гнучкості. На хвилі модульні понтони не приймають удару на себе, а гнуться разом із хвилею (немає зламу). У той же час, комірчаста система забезпечує величезний запас міцності – кожен модуль перерозподіляє навантаження від хвилі або катера на загальну площу доку. А за великих габаритів виробу цього немає, і такий понтон ламається у місцях сполучних елементів.
Наш досвід показує, що ці системи здатні витримати сильні шторми та екстремальні погодні умови. Важливим чинником є надійні якірні системи. Ми рекомендуємо використовувати пластикові понтони на захищеній акваторії, де хвилі не перевищують 3 бали.
На всю продукцію, що випускається, компанія «Пласті-Ко» надає 5-ти річну гарантію.
Конструкція модульних пластикових понтонів не вимагає реєстрації в «морському та річковому регістрі України», оскільки є тимчасовою несамохідною плавучою спорудою. Але, якщо вона буде використовуватися для публічного доступу, необхідно замовити проект у будь-якій сертифікованій проектній організації. Ми надаємо засвідчені копії технічних умов та письмове схвалення конструкції елементів понтону Морським Реєстром України.
Понтон складається з міцного, але в той же час м’якого пластику, який не має гострих країв і не залишить слідів на човні або гідроциклі. І навпаки, більшість моделей водної техніки не дряпають сам понтон. Тільки в тому випадку, якщо редани вашого плавзасобу таки чіпляються за пластик, ми пропонуємо встановити роликову систему, вона монтується на готовий понтон без необхідності його розбирання.

Приймаємо замовлення на постачання та монтаж пластикових модульних понтонів у містах Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя та ін., а також організуємо доставку модулів будь-якою транспортною компанією по всій території України та за кордон. Кожна установка є унікальною та залежить від:

  • Вашого розташування
  • водоймища (річка, море, озеро)
  • способу оплати
  • умов поставки і т.д.

З питань придбання, зв’яжіться з нами через контакти. Будь ласка, надайте якнайбільше деталей.

понтоны